HAKKIMIZDA

Faaliyetlerine 1973 yılında başlayan ÇELİKBİLEK Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kaldırma ve taşıma ekipmanları, vinç sistemleri, istif makinaları, hidrolik sistemler, enerji besleme sistemleri, çalışma platformları ve özel proje uygulamaları ürün grupları ile 45 yıla ulaşan deneyimi ve uzman kadrosu ile satış, servis, yedek parça konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

Çalışanlarla ve tüm iş ortaklarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

1973 yılında ÇELİKBİLEK KOLL. ŞTİ. adıyla Perşembe Pazarı'nda teknik hırdavat konusunda faaliyetlerine başlayan firmamız, 1976 yılında daha çok Rusya'dan ithal edilen Monoray tavan vinçlerinin ülkemizde üretimi için çalışmalar başlatmak adına kardeş firmamız Kümsan A.Ş'.yi kurarak sanayimize hizmeti, üretim boyutuna taşımış olmanın gururunu yaşamıştır.

Çelikbilek Makine profesyonel çalışma prensibi ile Türkiye'nin her bölgesine aynı kalitede hizmet vermek adına Türkiye çapındaki kalite ve hizmet anlayışını yaygınlaştırılmıştır.

Her geçen yıl, sektörünün önde gelen firmalarının Türkiye Genel Distribütörlüğünü bünyemize katarak bugün Kaldırma ve Taşıma Sistemleri konusunda sizlerin çözüm ortağınız olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyanın içerisinde olduğumuzun ve bu dünyada yerimizi büyüterek korumamızın bilinciyle Toplam Kalite Yönetimini yaşam felsefesi olarak benimsedik.