ENERJİ TAŞIMA SİSTEMLERİ

Kablo tamburu

Conductix-Wampfler'in yaylı ve motorlu kablo toplama tamburları gerekli olan enerji ve data transferlerini hangi ortamda olursa olsun en kısa sürede en hızlı şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmıştır-her yönde hızlı ve güvenli olarak..

Kablo Arabaları

Conductix-Wampfler Kablo arabalarının neredeyse tüm endüstriyel uygulamalarda kullanılıyor olmasını görmek hiç de zor değildir.Conductix-Wampfler kablo arabaları;güvenilir,güçlü ve muazzam boyutları ile farklı tasarım çeşitliliğine sahiptir.

Baralar

İster kapalı iletken bara, ister genişletebilir tekli bara sistemi olsun,kendini kanıtlamış Conductix-Wampfler baraları insanları ve materyalleri güvenli şekilde taşırlar.

Açık Baralar

Son derece dayanıklı, bakır cepheli veya paslanmaz çelik yüzeyli açık baralar zor uygulamalar için ideal altyapıyı oluşturmaktadır.Örnek kullanım alanaları; demir çelik fabrikaları veya gemi tershaneleri.

Haraketli Kablo Taşıma Sistemleri

Mesele enerji, veri,hava sıvı taşıma hortum ve kablolarının iletimi olduğunda en önemli avantajınız Conductix-Wampfler haraketli kablo taşıma sistemleri kullanılmaktadır.Geniş menzilleri ile bu sistemler pek çok endüstriyel uygulama için ideal çözümlerdir.

Slipring Çözümleri

İşiniz bir dairenin içinde dönmektense,Conductix-Wampfler slipring çözümleri sizin için kusursuz enerji ve veri iletimini sağlar.Burda herşey esenklik ve güvenilirlik doğrultusunda yer alır.

Endüktif Güç Transferi IPT

Yüksek hıza ve kesin mukavete dayalı her türlü çözüm için kullanılır;enerji ve veri transferine uygun bağlantısız sistemlerdir.

Tamburlar,rekractor ve balanserler

Geniş yelpazede sunduğumuz tamburlar ve balanserlerimiz omuzlarınızı yükten kurtarmak için tasarlanmıştır.İster kablo,ister hortum isterse ağır el aletleriniz olsun,her işinize uygun bir Conductix-Wampfler balanseri mutlaka vardır.